
Remta SD15 шаурмаға арналған гриль
- Бар
- Коды:129043
245 423 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD15 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма дайындау үшін ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель қыздыру қуатының 2 режимі бар әрбір қыздыру элементін тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | sd 15 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 245 423 ₸


