
Шаурмаға арналған гриль Remta SD19
- Бар
- Коды:129052
424 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta SD19 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шаурма, дөнер және басқа да тағамдарға салма жасау үшін көптеген түрлі ет пен құс етін қуыруға арналған. Модель қыздыру қуатының 2 режимі бар әрбір қыздыру элементін тәуелсіз реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Керамикалық шыны қыздыру элементтерін майдың түсуінен қорғайды
- Етті қыздырғыш элементтерге қашықтықта да, бұрышта да қуыруға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SD 19 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 5 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қуат | 7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 424 331 ₸


