
Шаурмаға арналған гриль VIATTO HES-E2
- Бар
- Коды:92746
253 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HES-E2 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет пен құстың көптеген түрлерін қуыруға арналған. Модель 3 ТЭН және мотормен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Еттің максималды диаметрі: 300 мм
- Қаптамадағы габариттері: 634х707х1060 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 607 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 550 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 9 келі |
| Қуат | 8.2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 534 мм |
- Бағасы: 253 687 ₸


