
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф2ШМС/1
- Бар
- Коды:128784
285 727 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ШМС/1 электрлік шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель 2 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шыны керамикалық беті
- қуат реттегіштері бар 2 спиральды жылытқыш
- жылытқыштардың 4 жұмыс режимі
- Жоғары орналасуымен күшейтілген мотор
- Жұмыс режиміне лезде шығу
- Қуырудың төмендігі және дайын өнімнің оңтайлы шырындылығы
- Жылуды сақтауға және шашыраудан қорғауға арналған бүйірлік алынбалы экрандар
- Қуатты аз тұтыну
- Заманауи сыртқы түрі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 570х560х700 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 211207 / Ф2ШМС/1 21211 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 749 мм |
| Тереңдігі | 775 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қуат | 2.74 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 285 727 ₸


