
Электр жетегі бар шаурма Grill Master Ф3ШМЭ(У) арналған гриль
- Бар
- Коды:119357
301 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3ШМЭ(У) шаурмаға арналған электрлі гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель 3 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен, қолмен айналдыру мүмкіндігі бар күшейтілген электр жетегімен және етке арналған науамен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 8
- Тік шашлықтың айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х1020 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте күшейтілген электр жетегі жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21206 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 70 келі |
| Қуат | 7.1 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 301 232 ₸


