
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф2ШМГ(У)
- Бар
- Коды:169036
347 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф2ШМГ(У) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель газды басқару жүйесі бар 2 оттықпен, қолмен айналдыру мүмкіндігін сақтай отырып, негізгі шашлықтың күшейтілген электр жетегімен және етке арналған науамен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 8
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,82 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,32 кг/сағ
- Оттықтың өлшемдері: 297х216х184 мм
- Табанның өлшемі: 428х602х28 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х1220 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11211 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Газ қуаты | 7.2 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 347 127 ₸


