
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф2ШМЭ(у)
- Бар
- Коды:169168
236 099 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ШМЭ(у) шаурмаға арналған электрлі гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель 2 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен, қолмен айналдыру мүмкіндігін сақтай отырып, негізгі шашлықтың күшейтілген электр жетегімен және ет науасымен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21207 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 775 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 40 келі |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 236 099 ₸


