
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф3ШМС/1 (мотормен) (үстеме бағамен)
- Бар
- Коды:355358
342 845 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік гриль үшін шаурма Grill Master Ф3ШМС/1 пісіруге арналған арнайы дайындалған шошқа, сиыр, қой және тауық етін дайындау үшін пайдаланылатын шаурма, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Модель 3 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шыны керамикалық беті
- қуат реттегіштері бар 3 спиральды жылытқыш
- жылытқыштардың 4 жұмыс режимі
- Жоғары орналасуымен күшейтілген мотор
- Жұмыс режиміне лезде шығу
- Қуырудың төмендігі және дайын өнімнің оңтайлы шырындылығы
- Жылуды сақтауға және шашыраудан қорғауға арналған бүйірлік алынбалы экрандар
- Қуатты аз тұтыну
- Заманауи сыртқы түрі
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтың жұмыс аймағы: 570 мм
- Қаптамадағы габариттері: 530х900х1080 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ф3ШМС/1 (МОТОРМЕН) 21212/213486 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34.6 кг |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 776 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 665 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 70 келі |
| Қуат | 4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 431 мм |
- Бағасы: 342 845 ₸






