
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф2ШМГ
- Бар
- Коды:51372
282 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф2ШМГ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель газды басқару жүйесі және етке арналған науасы бар 2 жалынсыз оттықпен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 8
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,82 м3/сағ)
- Пропан-бутан: 0,39 кг/сағ
- Оттықтың өлшемдері: 297х216х184 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х970 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11201 / 109772 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Газ қуаты | 7.3 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 282 293 ₸


