
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф3ШМЭ
- Бар
- Коды:51353
229 852 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3ШМЭ шаурмаға арналған электрлі гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель 3 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен және етке арналған науамен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 8
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х920 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21201 / 109776 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 770 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 70 келі |
| Қуат | 7 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 229 852 ₸


