
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф4ШМС/1 (мотормен)
- Бар
- Коды:228684
439 529 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ШМС/1 электрлік шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель 4 дербес реттелетін қыздыру элементтерімен, май жинайтын науамен және тік шашлықпен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шыны керамикалық беті
- қуат реттегіштері бар 4 спиральды жылытқыш
- жылытқыштардың 4 жұмыс режимі
- Жоғары орналасуымен күшейтілген мотор
- Жұмыс режиміне лезде шығу
- Қуырудың төмендігі және дайын өнімнің оңтайлы шырындылығы
- Жылуды сақтауға және шашыраудан қорғауға арналған бүйірлік алынбалы экрандар
- Қуатты аз тұтыну
- Заманауи сыртқы түрі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 570х570х1060 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ф4ШМС/1 (МОТОРМЕН) 21213/374308 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 1156 мм |
| Тереңдігі | 776 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 дана. |
| Максималды жүктеме | 110 келі |
| Қуат | 5.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 431 мм |
- Бағасы: 439 529 ₸


