
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф2ШМС 21208
- Бар
- Коды:306757
454 537 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған электрлік гриль Grill Master Ф2ШМС 21208 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель қуат реттегіші бар 2 спиральды жылытқышпен, перфорациясы бар науамен және май жинауға арналған науамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- жылытқыштардың 4 жұмыс режимі
- Төменгі орналасуы бар күшейтілген мотор
- Жылуды сақтауға және шашыраудан қорғауға арналған алынбалы перделер
- Позицияларды бекітетін жылжымалы корпус
- Керамикалық шыны
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 810х530х930 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38 келі |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 506 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қуат | 2.7 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 725 мм |
- Бағасы: 454 537 ₸


