
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф1ШМГ
- Бар
- Коды:64291
151 544 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф1ШМГ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель газды басқару жүйесі бар 1 жалынсыз оттықпен және етке арналған науамен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 4
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,41 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,16 кг/сағ
- Оттықтың өлшемдері: 297х216х184 мм
- Қаптамадағы габариттері: 525х785х770 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11205 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Биіктігі | 520 мм |
| Газ қуаты | 3.65 кВТ |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 дана. |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 151 544 ₸


