
Шаурмаға арналған гриль Grill Master Ф3ШМГ
- Бар
- Коды:64293
377 677 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф3ШМГ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель газды басқару жүйесі және етке арналған науасы бар 3 жалынсыз оттықпен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 12
- Тік шашлықтың айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,23 м3/сағ)
- Пропан-бутан: 0,48 кг/сағ
- Қуаты: 11 кВТ
- Оттықтың өлшемдері: 297х216х184 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х1420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11203 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 1170 мм |
| Газ қуаты | 11 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 80 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 377 677 ₸


