
Шаурмаға арналған гриль Grill Master 11315
- Бар
- Коды:228691
381 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көмір гриль үшін шаурмы Grill Master 11315 пісіруге арналған арнайы дайындалған шошқа еті, сиыр еті, қой еті және тауық етін дайындау үшін пайдаланылатын шаурмы, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және сауда. Модельде 3 жылыту аймағы, ошақ, қойма, май жинайтын науа және тік шашлық бар. Корпустың барлық элементтері тот баспайтын болаттан, торлары шойыннан, бүйір қабырғалары отқа төзімді кірпіштен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Диск-тіректің орналасуын реттейтін орталық шашлык
- Орталық шашлықты қолмен айналдыру
- Шамотты кірпіш жылудың қосымша аккумуляторы ретінде жұмыс істейді
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтың жұмыс ұзындығы: 765 мм
- Бір мезгілде дайындалатын еттің салмағы: 20 кг
- Торлама торларының саны: 3 дана.
- Қаптамадағы габариттері:
- Жәшік 1: 630х800х1230 мм
- Жәшік 2: 750х500х500 мм
- Қаптамадағы салмақ:
- Жәшік 1: 57 кг
- Жәшік 2: 17 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1224 мм |
| Тереңдігі | 798 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 980 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Қосылу | көмір |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 556 мм |
- Бағасы: 381 235 ₸


