
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф2ШмГ моторы және шыны экраны бар
- Бар
- Коды:336449
585 257 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ШмГ газ грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Жылжымалы экрандар пісіру кезінде майдың шашырауын болдырмайды және жылу шығынын азайту арқылы экономикалық тиімділікті арттырады. Модель қозғалтқышпен және газдың ағып кетуінен қорғау үшін газды басқару жүйесі бар 2 оттықпен және қозғалтқышпен жабдықталған. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан, экрандар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне паллет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қолмен айналдыру мүмкіндігін сақтай отырып, негізгі шашлықтың электр жетегі
- Сұйытылған пропан газына қосылу
- Оттықтың қызу деңгейін бірқалыпты реттеуге арналған газ шүмектері
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 8
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,81 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,32 кг/сағ
- Ағындардың тесік диаметрі:
- Пропан: 0,9 мм
- Метан: 1,55 мм
- Өлшем:
- Оттықтар: 297х216х184 мм
- Тұғырықтар: 428х602х28 мм
- Қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11207 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Газ қуаты | 7.2 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 585 257 ₸


