
Электр жетегі бар шаурма Grill Master Ф3ШМГ(У) арналған гриль
- Бар
- Коды:169157
444 753 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф3ШМГ (У) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель газды басқару жүйесі бар 3 оттықпен, қолмен айналдыру мүмкіндігін сақтай отырып, негізгі шашлықтың күшейтілген электр жетегімен және етке арналған науамен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жүктеу кезіндегі өнімділік:
- Қол режимі: 80 кг дейін
- Автоматты режим: 60 кг дейін
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 12
- Ағындардың тесік диаметрі:
- Пропан: 0,9 мм
- Метан: 1,55 мм
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,06 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,41 кг/сағ
- Оттықтың өлшемдері: 297х216х184 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615х900х1520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11209 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 1270 мм |
| Газ қуаты | 11 кВТ |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 80 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 444 753 ₸


