
Шаурмаға арналған газды гриль Grill Master Ф4ШмГ қозғалтқышы бар
- Бар
- Коды:336450
813 903 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ШмГ газ грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурма дайындау үшін пайдаланылатын арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін пісіруге арналған. Модель жоғары өнімділік үшін күшейтілген қозғалтқышпен және газдың ағып кетуінен қорғау үшін газды басқару жүйесі бар 4 оттықпен және қозғалтқышпен жабдықталған. Бұйым тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне паллет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қолмен айналдыру мүмкіндігін сақтай отырып, негізгі шашлықтың электр жетегі
- Шашлықты айналдырудың жетілдірілген механикасы
- Сұйытылған пропан газына қосылу
- Оттықтың қызу деңгейін бірқалыпты реттеуге арналған газ шүмектері
Қосымша сипаттамалар:
- Шашлықтар саны:
- Тік: 1
- Көлденең: 11
- Газ шығыны:
- Табиғи метан: 1,54 кг/сағ
- Пропан-бутан: 1,16 кг/сағ
- Ағындардың тесік диаметрі:
- Пропан: 0,9 мм
- Метан: 1,55 мм
- Автоматты режимдегі дөңгелек шашлықтың айналу саны: 2 айн/мин.
- Қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11210 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Газ қуаты | 14.7 кВТ |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 813 903 ₸



