
Шаурмаға арналған гриль Hurakan HKN-GRM30 220В
- Бар
- Коды:93459
220 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GRM30 шаурма грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін қуыру үшін қолданылады. Модель 3 жылыту аймағымен және жылытқыштар мен ет арасындағы реттелетін қашықтықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170144 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 762 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 600 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Қуат | 6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Қолмен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 220 170 ₸


