
Шаурмаға арналған гриль Hurakan HKN-GR30
- Бар
- Коды:81616
263 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған гриль Hurakan HKN-GR30 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы дайындалған шошқа етін, сиыр етін, қой етін және тауық етін қуыру үшін қолданылады. Модель 3 қыздыру аймағымен, 6 қыздыру элементімен, электр жетегімен, спицаның айналуымен және қыздыру элементтері мен ет арасындағы реттелетін қашықтықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 2,5 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 640х660х1035 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149923 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 607 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 650 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 дана. |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Қуат | 8.1 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 534 мм |
- Бағасы: 263 427 ₸


