
Шаурмаға арналған гриль OZTI 4E
- Бар
- Коды:27418
1 066 990 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған гриль OZTI 4E қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен құстың көптеген түрлерін қуыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қыздыру элементтерінің алдындағы панель керамикалық шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементтерінің өзіндік жұмысы
- Еттің орнын таңдауға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар: қатар, алыс немесе бұрышта
- Түкіріктің айналу бағытын таңдау
- Жоғарғы жетек
- Майды жинауға арналған сегізбұрышты таба
Қосымша сипаттамалар:
- Ет саптамасының максималды биіктігі: 630 мм
- Түкіріктің айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8859.000E4.8T |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34 келі |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 630 мм |
| Максималды жүктеме | 80 келі |
| Қуат | 7.2 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 1 066 990 ₸


