
Шаурмаға арналған гриль OZTI 3EU-W
- Бар
- Коды:27419
1 217 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған гриль OZTI 3EU-W қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен құстың көптеген түрлерін қуыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қыздыру элементтерінің алдындағы панель керамикалық шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементтерінің өзіндік жұмысы
- Қуырылу дәрежесін реттеуге арналған жылжымалы жылытқыш корпусы
- Түкіріктің айналу бағытын таңдау
- Етті жылы күйде ұстау үшін астыңғы қыздыру
- Төменгі жетек
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Ет саптамасының максималды биіктігі: 450 мм
- Түкіріктің айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8859.00EU3.W0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 780 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 450 мм |
| Максималды жүктеме | 40 келі |
| Қуат | 5.4 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 217 781 ₸


