
Шаурмаға арналған электрлік гриль OZTI 5E
- Бар
- Коды:339989
928 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 5E электрлі гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шаурмаға ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель шыны керамикалық қалқанның және бүйір қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелінің артында 5 құбырлы электр қыздырғыш элементтері (қыздыру элементтері) бар тігінен бағытталған қуыру блогымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қайтымды айналу механизмі бар жоғарғы электр жетегі
- Айналмалы қосқыштар арқылы әрбір аймақтың қыздыру қуатын тәуелсіз реттеу
- Жылыту аймақтарына қатысты түкіріктің тереңдігі мен бұрышын реттеуге арналған 2 бағыттаушы жүйесі бар жүйе
- Гигиеналық және қауіпсіз пайдалану
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Түкіріктің айналу жиілігі: 1 айн/мин.
- Жүктеудің максималды биіктігі: 810 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8859.000E5.8T / 5E |
| Биіктігі | 1313 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 1064 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 5 дана. |
| Максималды жүктеме | 120 келі |
| Қуат | 9 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 928 971 ₸


