
Шаурмаға арналған газды гриль OZTI 4GUD-W
- Бар
- Коды:27427
1 199 382 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаурмаға арналған газды гриль OZTI 4GUD-W қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен құстың көптеген түрлерін қуыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементтерінің өзіндік жұмысы
- Қуырылу дәрежесін реттеуге арналған жылжымалы жылытқыш корпусы
- Түкіріктің айналу бағытын таңдау
- Етті жылы күйде ұстау үшін астыңғы қыздыру
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Төменгі жетек
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы жәшік
Қосымша сипаттамалар:
- Ет саптамасының максималды биіктігі: 630 мм
- Түкіріктің айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8859.0GUD4.W0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 630 мм |
| Максималды жүктеме | 90 келі |
| Қуат | 13 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 199 382 ₸


