
Шаурмаға арналған газды гриль OZTI 4GD
- Бар
- Коды:27429
893 028 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 4GD шаурма газ грильі қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен құс етінің көптеген түрлерін қуыруға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру элементтерінің өзіндік жұмысы
- Еттің орнын таңдауға арналған екі бағыттаушы жүйесі бар: қатар, алыс немесе бұрышта
- Түкіріктің айналу бағытын таңдау
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Жоғарғы жетек
- Сақтандырғыш газ клапаны
Қосымша сипаттамалар:
- Ет саптамасының максималды биіктігі: 630 мм
- Түкіріктің айналу жылдамдығы: 1 айн/мин.
- Кернеуі: 220 В
- Тұтынылатын электр қуаты (түкіріктің айналуы): 3,7 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8859.00GD4.8T |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 1150 мм |
| Газ қуаты | 13 кВТ |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Түкіріктің ұзындығы | 630 мм |
| Максималды жүктеме | 80 келі |
| Қосылу | газ |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 893 028 ₸


