
ПешТех шаурмаға арналған гриль ШЭ-3-М
- Бар
- Коды:318306
217 525 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шавармаға арналған гриль ПишТех ШЭ-3-М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шавармаға ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модель 2 қыздыру элементі (ТЭМ) және шашлығы бар тігінен бағытталған қуыру блогымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қол жетегі
- Айналмалы шашлык
- Майды және кесілген ет кесектерін жинауға арналған герметикалық науа
- Реттелетін тіректердегі тұрақты негіз
- Гигиеналық, сенімді және қауіпсіз пайдалану
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Түкіріктердің саны: 1
- Тэндер саны: 2
- Бір жүктемедегі өнімділік: 20 кг
-
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Максималды жүктеме | 20 келі |
| Қуат | 6 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Жетек | Электрлік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 217 525 ₸



