
Гриль прижимной ATESY Маэстро ГК-1-1.55РФ
- Бар
- Коды:143135
306 274 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Maestro GK-1-1.55RF пресс грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, құс еті, жұмыртқа және көкөністерден жасалған ыстық тағамдарды жылдам пісіру және жылыту үшін, сондай-ақ ыстық бутербродтар, бутербродтар мен панинилерді бір уақытта екі жағынан қуыру арқылы дайындау үшін қолданылады. . Қыздыруды жоғарғы және төменгі қуыру беттерінде орналасқан қыздыру элементтері жүзеге асырады. Модель өнімнен ағып жатқан майды жинауға арналған оңай алынбалы науамен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, қуыру беттері шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жабыспайтын қасиеттері жоғары
- Қуыру беттерінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Үстіңгі қуыру бетінің бекіткіші ашық күйінде
- Грильдің төменгі қуыру бетіндегі үш жақты жиек жұмыс орнының ластануын болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Мин. 250 °С температураға дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гриль контактілі Маэстро ГК-1-1.55РЧ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 423 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 220х250 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 250х280 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 306 274 ₸



