
Гриль контактілі ATESY Престо ТГК-1-1.6- Ұ-А-Р
- Бар
- Коды:267499
456 970 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Контактілі гриль ATESY Престо ТГК-1-1.6- U-A-R қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нанның, бутербродтардың, шұжық нандарының, хот-догтардың, бургер тоқаштарының, бутербродтардың, француз тосттарының, панинилердің және дайын, мұздатылмаған тағамдардың ұқсас түрлерін жылдам қыздыру үшін қолданылады. Модель қуыру беттерінің температурасын бірқалыпты реттейтін электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус AISI430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстіңгі қуыру бетінің бекіткіші ашық күйінде
- Алюминий беттері грильдің жоғары жабыспайтын қасиеттерін қамтамасыз етеді
- Жылыту жоғарғы және төменгі беттерде орналасқан жылытқыштармен жүзеге асырылады
- Грильдің үстіңгі плитасының көтеру механизміне көтеруді жеңілдету үшін серіппе орнатылған
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс беттерінің арасындағы қашықтық: 5-тен 50 мм-ге дейін
- Үстіңгі оттықтың орнын реттеу қадамы: 5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуыру бетінің материалы | алюминий |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 456 970 ₸





