
Гриль байланыс ATESY ТГК-1-1.6- Ұ-Әл-Р
- Бар
- Коды:347369
456 970 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ТГК контактілі гриль-1-1.6- U-Al-R қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нанның, бутербродтардың, шұжық нандарының, хот-догтардың, бургер тоқаштарының, бутербродтардың, француз тосттарының, панинилердің және дайын, мұздатылмаған тағамдардың ұқсас түрлерін жылдам қыздыру үшін қолданылады. Модель қуыру беттерінің температурасын бірқалыпты реттейтін электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, қуыру беттері алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстіңгі қуыру бетінің бекіткіші ашық күйінде
- Жылыту жоғарғы және төменгі беттерде орналасқан жылытқыштармен жүзеге асырылады
- Грильдің үстіңгі плитасының көтеру механизміне көтеруді жеңілдету үшін серіппе орнатылған
- Корпусқа қатысты тіректердің орнын өзгерту арқылы қуыру беттерінің арасындағы қашықтықты реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс беттерінің арасындағы қашықтық: 5-тен 50 мм-ге дейін
- Үстіңгі оттықтың орнын реттеу қадамы: 5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 300х420х210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.7 кг |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | алюминий |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 456 970 ₸





