
Гриль байланыс ATESY ТГК-1-1.6- П-Әл-Р
- Бар
- Коды:347378
493 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ТГК контактілі гриль-1-1.6- П-Ал-Р қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нанның, бутербродтардың, шұжық нандарының, хот-догтардың, бургер тоқаштарының, бутербродтардың, француз тосттарының, панинилердің және дайын, мұздатылмаған тағамдардың ұқсас түрлерін жылдам қыздыру үшін қолданылады. Модель қуыру беттерінің температурасын бірқалыпты реттейтін электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, қуыру беттері алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстіңгі қуыру бетінің бекіткіші ашық күйінде
- Жылыту жоғарғы және төменгі беттерде орналасқан жылытқыштармен жүзеге асырылады
- Грильдің үстіңгі плитасының көтеру механизміне көтеруді жеңілдету үшін серіппе орнатылған
- Үстіңгі бетінің қысымы өнімнің әртүрлі қалыңдығына бейімделуін қамтамасыз ету үшін қысым серіппесі арқылы реттеледі
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс беттерінің арасындағы қашықтық: 0-ден 75 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 300х460х180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.7 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | алюминий |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 260х260 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °C-қа дейін |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 493 030 ₸





