
Қысқыш гриль Abat АКО-30Н-Ч-02
- Бар
- Коды:63496
294 320 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-30Н-Ч-02 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді қуыру, бутербродтар мен бутербродтарды қыздыру арқылы пісіруге арналған. Модель температураны дәл бақылаумен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өнімді екі жағынан қыздыру есебінен біркелкі пісіру
- Үстіңгі қуыру бетінің биіктігін реттеу
- Қуатты қыздыру элементі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,16 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Тұтынылатын қуат: 2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001696 / АКО-30Н |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 268х242 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 300х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 270 °C-қа дейін |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 294 320 ₸



