
Гриль қысқыш GASTRORAG NPL-EGD10E
- Бар
- Коды:83264
99 546 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG NPL-EGD10E қысқыш гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейктерді, гамбургерлерді және ыстық бутербродтарды пісіруге арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 362 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 210х220 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 240х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 99 546 ₸


