
Гриль қысқышы GASTRORAG NPL-EGD24E
- Бар
- Коды:83266
217 364 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG NPL-EGD24E қысымды гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейктерді, гамбургерлерді және ыстық бутербродтарды пісіруге арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 362 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 350х215х20 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 350х215х20 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 217 364 ₸


