
GASTRORAG NPL-EC-1 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:40766
195 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG NPL-EC-1 қысымды гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейктерді, гамбургерлерді және ыстық бутербродтарды пісіруге арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шыны керамика |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 250х250 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 250х250 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | тегіс |
| Астыңғы бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 0-ден 320 °C-қа дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 195 203 ₸


