
Remta R73 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115473
254 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R73 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 545х480х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 460х270 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 460х270 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 254 301 ₸



