
Remta R72 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115470
146 897 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R72 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300х445х240 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 230х220 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 230х220 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 146 897 ₸



