
Remta R71 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115471
175 014 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R71 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 410х450х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 320х200 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 320х200 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 175 014 ₸



