
Remta R76 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115472
217 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R76 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х400х275 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 360х250 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 360х250 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 217 284 ₸



