
Remta R70 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:354526
212 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R70 қысқыш гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Кедір-бұдырлы беті тәбетті, қытырлақ қыртысты жасайды. Модель термооқшауланған тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тұтқалары пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бөлігінің өлшемі: 230х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | +50-ден +300 °C-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 212 030 ₸



