
Remta R68 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115474
441 151 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R68 қысымды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе жоқ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 550х640х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 550х360 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 550х360 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 441 151 ₸



