
Remta R79 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:115476
328 414 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R79LUX қысқыш гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, қуыру беті шойыннан, тұтқалары ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы науа
- Бекіткіш серіппе
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 525х410х275 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 460х270 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 460х270 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 300 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 328 414 ₸




