
VIATTO GH-811H қысқышты гриль
- Бар
- Коды:92743
86 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GH-811H қысқышты гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,8 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 430х390х270 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.8 кг |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 230х240 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 230х240 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 86 356 ₸






