
VIATTO GH-811EH қысқышты гриль
- Бар
- Коды:92744
117 148 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GH-811EH қысқыш гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 2,2 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 510х430х270 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 340х220 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 340х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 117 148 ₸





