
VIATTO GH-813H қысқышты гриль
- Бар
- Коды:92745
149 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GH-813H қысқышты гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Модель 2 жоғарғы қысым пластиналарымен біріктірілген. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 3,6 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 585х375х210 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 495х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Ені | 575 мм |
- Бағасы: 149 396 ₸





