
VIATTO GH-813EH қысқышты гриль
- Бар
- Коды:157703
218 680 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GH-813EH қысқыш гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды жылдам қыздыруға арналған. Модель 2 жоғарғы қысым пластиналарымен біріктірілген. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Ені | 845 мм |
- Бағасы: 218 680 ₸


