
VIATTO GH-811 қысқышты гриль
- Бар
- Коды:25381
129 814 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO GHH-811 қысымды гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ бутербродтар, бутербродтар жасауға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Қуыру беті эмальмен қапталған шойыннан жасалған. Жұмыс беттерінің жабыспайтын жабыны болады.
Ерекшеліктері:
- Корпус тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 410x440x260 мм
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL GH-811 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 214х214 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 218х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 129 814 ₸


