
VIATTO VA-GC877D контактілі гриль
- Бар
- Коды:197138
87 915 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-GC877D контактілі гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейктерді, гамбургерлерді және ыстық бутербродтарды пісіруге арналған. Модель электронды басқару панелімен жабдықталған. Қуыруға арналған беттер жабыспайтын жабыны бар алюминий қорытпасынан, негізі пластиктен, қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 7 дайындау режимі
- Жібіту режимі
- қуырудың 3 дәрежесі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 442х420х404 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 202 мм |
| Тереңдігі | 384 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | алюминий |
| Қуат | 2.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 313х244 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 314х324 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Ені | 426 мм |
- Бағасы: 87 915 ₸


