
VIATTO VA-GC575 контактілі гриль
- Бар
- Коды:197140
73 697 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-GC575 контактілі гриль ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стейктерді, гамбургерлерді және ыстық бутербродтарды пісіруге арналған. Модель механикалық басқару панелімен, таймермен, термостатпен және индикатор шамдарымен жабдықталған. Қуыруға арналған беттер жабыспайтын жабыны бар алюминий қорытпасынан, негізі пластиктен, қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.9 кг |
| Биіктігі | 187 мм |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | алюминий |
| Қуат | 2.1 кВТ |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 313х244 мм |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 73 697 ₸


