
Гриль қысқыш Grill Master Ф2КТЭ
- Бар
- Коды:42213
240 483 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2КТЭ қысқышты гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді жылдам және сапалы қуыруға арналған. Модель 2 ТЭНмен, термостатпен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бетті 2 жақтан жылыту
- Үстіңгі қуыру бетін әртүрлі позицияларда бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 5-тен 7 минутқа дейін.
- Үздіксіз жұмыс уақыты, артық емес: 8 сағ
- Қаптамадағы габариттері: 517х500х500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21702 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
| Биіктігі | 263 мм |
| Тереңдігі | 421 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 350х210 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 350х230 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 457 мм |
- Бағасы: 240 483 ₸



