
Гриль қысқыш Grill Master Ф4КТЭ
- Бар
- Коды:115375
214 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4КТЭ қысқышты гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді жылдам және сапалы қуыруға арналған. Модель 4 ТЭНмен, 2 термостатпен және май жинауға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны бөлек реттеу
- Беттерді 2 жақтан жылыту
- Үстіңгі қуыру беттерін әртүрлі позицияларда бекіту
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру уақыты: 5-тен 7 минутқа дейін.
- Үздіксіз жұмыс уақыты, артық емес: 8 сағ
- Қаптамадағы габариттері: 640х450х500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ф4КТЭ 21703 / 109789 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 244 мм |
| Тереңдігі | 396 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 200х205 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 480х235 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 576 мм |
- Бағасы: 214 047 ₸



